Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 85

Německý malíř 1. třetiny 20. století

Městský motiv, monogramováno vlevo dole K, olej/karton, 47 x 60 cm, lehce poškozená malba a rám (Šm)

22.09.2018 - 15:00

Odhadní cena:
CZK 9.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 6.000,-

Aukce: Výtvarné umění, sklo, design
Datum: 22.09.2018 - 15:00
Místo konání aukce: Radisson Blu hotel, Štěpánská 40, Praha 1
Prohlídka: 03.09. - 22.09.2018