Gödl - Brandhuber Lily (Nové Vrbno 1875 - 1953)
Krajina se vsí, signováno vpravo dole L. Gödl - Brandhuber, olej/plátno, 80 x 103 cm, poškozený rám (Šm)
22.09.2018 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 30.000,-
CZK 40.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 28.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, sklo, design |
Datum: | 22.09.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu hotel, Štěpánská 40, Praha 1 |
Prohlídka: | 03.09. - 22.09.2018 |