Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 66

Bauernfreund Jakub (Zborov pri Bardejove 1904 - 1976 Londýn)

Matka se dvěma dětmi, signováno vpravo dole J. Bauernfreund, olej/plátno, 73 x 57,5 cm, lehce poškozený rám (Šm)

Přiložen odborný posudek PhDr. Jaromíra Zeminy z května 2001

Proveience: sbírka Dr. Františka Borovičky

22.09.2018 - 15:00

Odhadní cena:
CZK 300.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 220.000,-

Aukce: Výtvarné umění, sklo, design
Datum: 22.09.2018 - 15:00
Místo konání aukce: Radisson Blu hotel, Štěpánská 40, Praha 1
Prohlídka: 03.09. - 22.09.2018