Ženíšek Bedřich (Plzeň 1872 - 1930 Mnichovo Hradiště)
Krajina ze Středomoří, signováno vlevo dole B. Ženíšek, olej/plátno, 70,5 x 100,5 cm, lehce poškozený rám (Šm)
22.09.2018 - 15:00
CZK 24.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 16.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, sklo, design |
Datum: | 22.09.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu hotel, Štěpánská 40, Praha 1 |
Prohlídka: | 03.09. - 22.09.2018 |