Macoun Gustav (Praha 1892 - 1934 Praha)
Předjaří, signováno vlevo dole G. Macoun, olej/plátno, 55 x 66 cm, rám (Šm)
22.09.2018 - 15:00
CZK 30.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 18.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, sklo, design |
Datum: | 22.09.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu hotel, Štěpánská 40, Praha 1 |
Prohlídka: | 03.09. - 22.09.2018 |