Hodinier Hugo (1886 - 1945)
Es will Frühling werden, signováno vpravo dole Hodinier, olej/plátno, 92 x 92 cm, lehce poškozená malba a rám (Šm)
22.09.2018 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 32.000,-
CZK 24.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 16.000,-
Hodinier Hugo (1886 - 1945)
Aukce: | Výtvarné umění, sklo, design |
Datum: | 22.09.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu hotel, Štěpánská 40, Praha 1 |
Prohlídka: | 03.09. - 22.09.2018 |