Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-034804/0058

J. M. Ducker

Landschaft mit Schäfern, signiert unten links: J. M. Ducker, datiert: 1922, Öl auf Leinwand, doubliert, ca. 51 x 76 cm, gerahmt

Expert: Schätzmeister Richard Krautgartner Schätzmeister Richard Krautgartner

31.08.2017 - 15:09

Vyvolávací cena:

J. M. Ducker

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Schmuck, Kunst und Antiquitäten
Datum: 31.08.2017 - 15:09
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 25.08. - 31.08.2017