Čís. položky 194-022340/0014

Brillantkrawattennadel um 1900

Brillantkrawattennadel um 1900 - Klenoty

Gold ca. 580 fn, 6 Altschliffbrillanten zus. ca. 0,50 ct, 2 synth. Spinelle, österr. Amtspunze 1872-1922, 2,1 g

Expert: Mario Altendorfer Mario Altendorfer
+43-732-773 132

Mario.Altendorfer@dorotheum.at

02.10.2018 - 16:00

Vyvolávací cena:
EUR 140,-

+43-732-773 132

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Klenoty
Typ aukce: Online aukce
Datum: 02.10.2018 - 16:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: online