Joan Miro *
(Montroig 1893-1983 Palma de Mallorca) Medaille, 100. Geburtstag Pablo Picasso für Unesco 1981, Silber 925, vergoldet (24 Karat), massiver Guss, ca. 42 x 32 mm, Beschauzeichen, 59,1 g, schwarzer Beutel
Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko
31.08.2017 - 17:17
- Vyvolávací cena:
Joan Miro *
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 31.08.2017 - 17:17 |
Prohlídka: | 25.08. - 31.08.2017 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 3.000,- do EUR 5.000,- -
Odhadní cena:
EUR 2.500,- do EUR 3.500,- -
Odhadní cena:
EUR 2.500,- do EUR 3.000,-