Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-036736/0003

Johann Sperlhofer *

Johann Sperlhofer * - Umění, starožitnosti a šperky

(Bad Ischl 1938 geb.) Paradiso - 1992, signiert und datiert, Aquarell/Tusche auf Papier, ca. 48 x 66 cm, Passepartout, ungerahmt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

13.09.2018 - 16:00

Vyvolávací cena:
EUR 140,-

Johann Sperlhofer *

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti a šperky
Datum: 13.09.2018 - 16:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 07.09. - 13.09.2018