Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-036631/0014

Monogrammist SM

Monogrammist SM - Umění, starožitnosti a šperky

(wohl Deutsch, 1. Hälfte 20. Jahrhundert) Szene eines Dramas, wohl aus Shakespeare, Othello, der 'Mohr von Venedig, monogrammiert unten rechts: SM(abgedeckt), Aquarell auf Papier, ca. 22,5 x 32 cm, Passepartout-Ausschnitt, verglast, gerahmt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

13.09.2018 - 16:00

Vyvolávací cena:

Monogrammist SM

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti a šperky
Datum: 13.09.2018 - 16:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 07.09. - 13.09.2018