Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-035687/0146

Paar holzgeschnitzte Wandleuchter - Appliken im Barockstil, 20. Jahrhundert

Paar holzgeschnitzte Wandleuchter - Appliken im Barockstil, 20. Jahrhundert - Umění, starožitnosti a šperky

blattvergoldet, je zweiflammig elektrisch montiert, Gesamthöhe ca. 30 cm, beschädigt

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
+43-662-87 16 71-24

13.09.2018 - 16:00

Vyvolávací cena:

+43-662-87 16 71-24

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti a šperky
Datum: 13.09.2018 - 16:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 07.09. - 13.09.2018