Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-021092/0001

Franz Anton Coufal *

(Eichgraben, Niederösterreich, 1927-1999) "Signal" aus dem Zyklus Heiteres Leben, Lithographie in Farbe signiert Coufal Franz Nr. 2/10 betitelt ca. 52 x 42 cm. gerahmt

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

17.09.2018 - 11:00

Vyvolávací cena:
EUR 70,-

Franz Anton Coufal *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Möbel
Datum: 17.09.2018 - 11:00
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 06.09. - 17.09.2018