Künstler 20. Jh.
betitelt Bacchus, Radierung, undeutlich bezeichnet, Nr. 7/XX, 28 x 26,5 cm. in Passep. gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
17.09.2018 - 11:00
- Vyvolávací cena:
Künstler 20. Jh.
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 17.09.2018 - 11:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 06.09. - 17.09.2018 |
Položky z jiných aukcí
- Collier
- Zwei Spardosen,