Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-021173/0058

Jagdtrophäe

Jagdtrophäe - Kunst, Antiquitäten und Möbel

Kudu, Hornlänge ca. 95 cm. auf Holzbrett montiert, bezeichnet D. S. B. w. A. datiert 1989

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

17.09.2018 - 11:00

Vyvolávací cena:
EUR 190,-

Jagdtrophäe

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Möbel
Datum: 17.09.2018 - 11:00
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 06.09. - 17.09.2018