Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-045264/0001

Deckeldose

Deckeldose - Erlesener Schmuck

Rosegold 585, tlw. feingoldfärbig, Altschliffbrillant ca. 0,20 ct, Saphire, Arbeit um 1900, Imitationssteine, Datumsgravur, monogrammiert, 62,9 gøx

Expert: Alessandra Thornton Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

04.10.2018 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.800,-

Deckeldose

+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Erlesener Schmuck
Datum: 04.10.2018 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 21.09. - 03.10.2018