Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 270

Conrad Eilers

Conrad Eilers - Aukce říjen

(Kuhnkendorf, Ostpreußen 1845-1914 München) Ländliche Sommeridylle mit Häusern und Fluss, monogrammiert unten links: C. E., Öl auf Leinwand, kaschiert auf Karton, ca. 23 x 35 cm, gerahmt Ruf 300

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
+43-662-87 16 71-24

11.10.2018 - 15:00

Odhadní cena:
EUR 600,- do EUR 700,-
Vyvolávací cena:

Conrad Eilers

+43-662-87 16 71-24

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Aukce říjen - Gioielli, orologi, antiquariato, arte contemporanea, grafica moderna
Datum: 11.10.2018 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 05.10. - 11.10.2018