Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-065227/0002

Ferdinand Schauss

Ferdinand Schauss - Obrazy

(Berlin 1832-1916) Tröstende Worte, signiert F. Schauss, Öl auf Holz, 29 x 23,5 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

18.09.2018 - 11:00

Vyvolávací cena:

Ferdinand Schauss

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 18.09.2018 - 11:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online