Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-035564/0001

Otto Karl Hoffmann *

Otto Karl Hoffmann * - Umění, starožitnosti a šperky

(Linz 1905-1963 Salzburg) Waldlichtung, signiert unten links: Otto K. Hoffmann, Öl auf Leinwand, kaschiert auf Karton, ca. 42 x 35 cm, gerahmt

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
+43-662-87 16 71-24

richard.krautgartner@dorotheum.at

20.09.2018 - 16:00

Vyvolávací cena:

Otto Karl Hoffmann *

+43-662-87 16 71-24

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti a šperky
Datum: 20.09.2018 - 16:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 14.09. - 20.09.2018