Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 301-423139/0003

Diamantohrringe zus. ca. 0,70 ct

Diamantohrringe zus. ca. 0,70 ct - Erlesener Schmuck

Weißgold 585, je ein Altschliffbrillant und Achtkantdiamant in Silberfassungen, 1,7 gøg2

21.09.2018 - 15:00

Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Erlesener Schmuck
Datum: 21.09.2018 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 06.09. - 20.09.2018