Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 091-118314/0000

Josef Mark Plotast

Josef Mark Plotast - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

(geb. 1917 in Massachusetts, Mitglied des Werkbundes in Graz) Vogelgruppe, handsigniert JM Plotast, Öl auf Leinwand, 50,5 x 64 cm, gerahmt, Altersspuren

Expert: Friedrich Reinbacher

24.09.2018 - 16:00

Vyvolávací cena:

Josef Mark Plotast

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 24.09.2018 - 16:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 10.09. - 20.09.2018