Brillantallianzring
Gold 585, zwei Altschliffbrillanten zus. ca. 0,55 ct, ein Saphir, RW 63, 8,5 gøg9
24.09.2018 - 16:00
- Vyvolávací cena:
Brillantallianzring
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 24.09.2018 - 16:00 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 10.09. - 20.09.2018 |