Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 091-118358/0000

Alois Hernick

Alois Hernick - Umění, starožitnosti, šperky

(Wien 1870-1939) St. Gilgen am Wolfgangsee?, handsigniert A. Hernick, Öl auf Karton, Bildausschnitt 34 x 48 cm, in Profilholzrahmen, verschmutzt, Rahmen bestoßen

Expert: Friedrich Reinbacher

24.09.2018 - 16:00

Vyvolávací cena:
EUR 280,-

Alois Hernick

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 24.09.2018 - 16:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 10.09. - 20.09.2018