Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-023411/0045

Anton Watzl *

(Linz 1930-1994) Städtisches Treiben, signiert, datiert: A. Watzl (1)966, Tusche auf Papier, Passepartout-Ausschnitt ca. 39x 30 cm, verglast, gerahmt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

25.09.2018 - 16:00

Dosažená cena: **
EUR 75,-
Vyvolávací cena:
EUR 75,-

Anton Watzl *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 25.09.2018 - 16:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: online