Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-023550/0010 -

Georg Janny

Georg Janny - Bilder

(Wien 1864-1935) Frohnleichnam in Tirol, signiert: G. Janny., Aquarell und Deckweiß auf Papier, ca. 24 x 30 cm, Stuckrahmen mit Altersspuren

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

25.09.2018 - 16:00

Vyvolávací cena:

Georg Janny

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 25.09.2018 - 16:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: online