Uhrkette
Gold 585, Länge ca. 36,5 cm, österr. Amtspunze 1922-1925, 9,8 gøx
Expert: Christian Wainke
Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15
christian.wainke@dorotheum.at
27.09.2018 - 11:00
- Vyvolávací cena:
Uhrkette
Expert: Christian Wainke
Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15
christian.wainke@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 27.09.2018 - 11:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 21.09. - 27.09.2018 |
Položky z jiných aukcí
- Vladimir Aleksandrovich Serov
- Poststück - Motivsammlung (Teddy) Bären auf AK mit passendeen Frankaturen,
- Brillant Damenring zus. ca. 0,25 ct