Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-036569/0012

Rudolf Kargl

Rudolf Kargl - Umění, starožitnosti a šperky

(Wien 1878-1942 Mödling) Badgastein, signiert unten rechts: R. Kargl, Aquarell auf Papier, ca. 21 x 29 cm, Lichtrand, verglast, gerahmt

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

27.09.2018 - 16:00

Vyvolávací cena:
EUR 110,-

Rudolf Kargl

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti a šperky
Datum: 27.09.2018 - 16:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 21.09. - 27.09.2018