Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-022274/0002

Leopold Pöhacker

(Wien 1782-1844) "Porträt eines Adeligen", rechts unten signiert und datiert Pöhacker 1884, Aquarell auf Papier, ca. 12 x 9 cm, ovales Passepartout, verglast, gerahmt, Rahmen beschädigt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

06.09.2017 - 15:03

Vyvolávací cena:

Leopold Pöhacker

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 06.09.2017 - 15:03
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: online