Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-022998/0005

Carlo Battisti *

(Wien 1910-1988 Bad Ischl) "Mohnblumenstrauß in Vase", rechts unten signiert C. Battisti, Öl auf Hartfaserplatte, ca. 43 x 71 cm, gerahmt, Rahmen beschädigt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

06.09.2017 - 15:06

Vyvolávací cena:

Carlo Battisti *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Kunst und Antiquitäten
Datum: 06.09.2017 - 15:06
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: online