Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-022966/0004

Adolf Frohner *

(Groß Inzersdorf 1934-2007) 3 Bilder "Frauenakte", rechts unten signiert Frohner, Radierungen, Passepartoutausschnitte ca. 23 x 16 cm, ca. 23 x 20 cm, verglast, gerahmt, Rahmen beschädigt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

06.09.2017 - 15:30

Vyvolávací cena:
EUR 280,-

Adolf Frohner *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 06.09.2017 - 15:30
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: online