Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-022951/0005

Anton Lutz *

(Prambachkirchen 1894-1992 Linz) Betitelt "Orchideen", rechts unten monogrammiert und datiert A. L. (19)83, Aquarell auf Papier, Passepartoutausschnitt ca. 38 x 28 cm

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

06.09.2017 - 15:36

Vyvolávací cena:

Anton Lutz *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Kunst und Antiquitäten
Datum: 06.09.2017 - 15:36
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: online