Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-020591/0002

Adolf Baumgartner-Stoiloff

(Linz 1850-1924 Wien) Ansicht aus Venedig und Hafenszene, Öl auf Leinen signiert A. Baumgartner je 11,5 x 29 cm. gerahmt

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

29.10.2018 - 10:00

Vyvolávací cena:

Adolf Baumgartner-Stoiloff

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 29.10.2018 - 10:00
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 18.10. - 29.10.2018