Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-021247/0023

2 Anbietetassen,

Metall versilbert, Kugelfüsse, Glaseinsatz, gelappter Rand gemarkt Albin Denk Wien bzw. Herrmann, Dm ca. 26,5 und 32 cm. Gebrauchsspuren

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

29.10.2018 - 10:00

Vyvolávací cena:
EUR 80,-

2 Anbietetassen,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 29.10.2018 - 10:00
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 18.10. - 29.10.2018