Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-022867/0001

Alfred Bareis *

(Wien 1899-1969) "Sonnenblumen", rechts unten signiert Alfred Bareis, Aquarell/Mischtechnik auf Papier, ca. 32 x 22 cm, Passepartout, Wechselrahmen, verglast, gerahmt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

06.09.2017 - 15:51

Vyvolávací cena:

Alfred Bareis *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 06.09.2017 - 15:51
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: online