Ring Koralle
Gold ca. 580, eine Koralle, Ziergravur, RW 67, österr. Amtspunze 1872-1922, 3 gøg3
22.11.2018 - 11:15
- Dosažená cena: **
EUR 110,-
- Vyvolávací cena:
EUR 110,-
Ring Koralle
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 22.11.2018 - 11:15 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 13.11. - 22.11.2018 |
Položky z jiných aukcí
- Oswald Achenbach
- 1996 L’Ermita Velles Vinyes, Alvaro Palacios, Katalonien, 96 Parker-Punkte
- **/*/gestempelt - Partie Nachkriegsdeutschland mit Bizone - BRD - Berlin etc.,
- Arnold Clementschitsch *