Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-045763/0008

Altschliffbrillant Ring zus. ca. 0,30 ct

Altschliffbrillant Ring zus. ca. 0,30 ct - Schmuck

Gold 585, österr. Amtspunze 1922-1925, 5 g, RW 52øx

Expert: Alessandra Thornton Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

15.11.2018 - 15:18

Vyvolávací cena:

+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Schmuck
Datum: 15.11.2018 - 15:18
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 02.11. - 15.11.2018