Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-022053/0094

Zigarettenetui

Silber 800, Innenvergoldung, Scharnierdeckel, tlw. schwarz emailliert, monogrammiert MM, österr. Amtspunze 1872-1922, ca. 8 x 11 cm, 163,3 g

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

30.08.2017 - 15:20

Vyvolávací cena:
EUR 130,-

Zigarettenetui

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Schmuck und Uhren
Datum: 30.08.2017 - 15:20
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: online