Brillant Armreif
Gold/Weißgold 585, Brillanten, zus. ca. 0,45 ct, Steckschließe, 66,9 g, Gebrauchsspurenøg67
Expert: Christian Wainke
Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15
christian.wainke@dorotheum.at
08.10.2018 - 11:00
- Vyvolávací cena:
EUR 1.900,-
Brillant Armreif
Expert: Christian Wainke
Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15
christian.wainke@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 08.10.2018 - 11:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 03.10. - 08.10.2018 |