Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 19

Carl von Blaas

(Nauders, Tirol 1815-1894 Wien) Endlosbild mit 9 Tierstudien, Bleistift, Tusche, Aquarell, Kreidehöhungen auf Papier, alt montiert, 44 x 57,5 cm, rückseitig Stempel "Nachlass Carl von Blaas", ohne Passepartout, (Sch)

Expert: Mag. Astrid-Christina Schierz Mag. Astrid-Christina Schierz
+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at

22.10.2018 - 11:00

Vyvolávací cena:

Carl von Blaas

+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy - Dynasty of artists von Blaas
Datum: 22.10.2018 - 11:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online