Diamant Damenring zus. ca. 0,95 ct
Rosegold 580/Platinauflage 950, zwei größere Altschliffdiamanten, zus. ca. 0,80 ct, kleinere Altschliffdiamanten, zus. ca. 0,15 ct, RW 60, österr. Amtspunze 1872-1922, 2,4 g
13.11.2018 - 16:00
- Vyvolávací cena:
EUR 750,-
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 13.11.2018 - 16:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 05.11. - 12.11.2018 |