Diamant Damenring
Gold 585, Silber 800 kombiniert, Altschliffdiamanten, zus. ca. 0,60 ct, ein synth. Saphir, RW 56, österr. Amtspunze 1922-1925, 3 gøx
Expert: Christian Wainke
Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15
christian.wainke@dorotheum.at
13.11.2018 - 16:00
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
EUR 280,-
Diamant Damenring
Expert: Christian Wainke
Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15
christian.wainke@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 13.11.2018 - 16:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 05.11. - 12.11.2018 |