Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 415

Paar Kerzenleuchter

Frankreich Epoche Napoleon III 2. Hälfte 19 Jh., feuervergoldeter Bronzeguß je 2-flammig ausgeführt, Höhe je 20 cm, Altersspuren, etwas verbogen

14.11.2018 - 16:00

Dosažená cena: **
EUR 688,-
Vyvolávací cena:

Paar Kerzenleuchter

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Möbel
Datum: 14.11.2018 - 16:00
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 02.11. - 14.11.2018