Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 039-139193/0000

Mops auf Dreirad, 2 boxende Möpse, Mops mit Sonnenschirm,

Wiener Bronze, farbig staffiert, Höhe 4-5,5 cm, tlw. gemarkt, neuzeitlich

Expert: Regina Herbst Regina Herbst

22.08.2017 - 15:35

Vyvolávací cena:
EUR 130,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Antiquitäten
Datum: 22.08.2017 - 15:35
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 18.08. - 22.08.2017