Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 73

Ernst Balluf *

Ernst Balluf * - Aukce podzim I

(Linz 1921-2008) Bei St. Oswald, rechts unten signiert: Balluf, betitelt, Aquarell auf Papier, ca. 27 x 39 cm, Passepartout, Wechselrahmen (CW) Ruf 600

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

13.11.2018 - 14:00

Dosažená cena: **
EUR 875,-
Odhadní cena:
EUR 1.200,- do EUR 1.800,-
Vyvolávací cena:

Ernst Balluf *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Aukce podzim I - Dipinti, Gioielli e Orologi, Argenti
Datum: 13.11.2018 - 14:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 05.11. - 13.11.2018