Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 633 -

Johanna Sibylle Küsell

(Augsburg um 1650-1717) Domplatz mit Dom zu Salzburg und dem heutigen "Domquartier", betitelt: "Hoff-Platz", in der Platte signiert: Johanna Sübylle Küsllen fe.", Kupferstich, ca. 1692, ca. 40,5 x 36,5 cm, bildrandig beschnitten, restauratorisch aufgeklebt, Passepartout (Ko) Ruf 220

Blatt aus: Paul Mezger, Historia Salisburgensis", Salzburg 1692

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
+43-662-87 16 71-24

22.11.2018 - 14:00

Odhadní cena:
EUR 400,- do EUR 500,-
Vyvolávací cena:

Johanna Sibylle Küsell

+43-662-87 16 71-24

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Vánoční aukce - Argenti, vetri, porcellane, ceramica, incisione, militaria, tappeti
Datum: 22.11.2018 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 07.11. - 22.11.2018