Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-059348/0016

Karl Dorfmeister *

(Wien 1876-1955) Linienwall bei Mariahilf, betitelt Bild 7 Linienwall bei Mariahilf, signiert K. Dorfmeister, Feder, Tusche, Aquarell auf Papier, 22 x 33 cm, gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

23.08.2017 - 17:09

Dosažená cena: **
EUR 95,-
Vyvolávací cena:
EUR 50,-

Karl Dorfmeister *

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 23.08.2017 - 17:09
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 18.08. - 23.08.2017