Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-062429/0009

Künstler um 1890

Rosenstillleben im Oval, Öl auf Leinwand, 30 x 39 cm, gerahmt, (W)

Expert: Dr. Christl Wolf Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377

23.08.2017 - 17:17

Vyvolávací cena:

Künstler um 1890

+43-1-515 60-377

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 23.08.2017 - 17:17
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 18.08. - 23.08.2017