Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-061540/0017

G. Adam, Frankreich

Weite Flusslandschaft mit Fischerboot am Ufer, signiert G. Adam, Öl auf Leinwand, 73 x 99 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

23.08.2017 - 17:18

Vyvolávací cena:
EUR 650,-

G. Adam, Frankreich

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 23.08.2017 - 17:18
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 18.08. - 23.08.2017