Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-045925/0083

Lagensteinkamee Ring

Gold 585, Platinauflagen, Altschliffdiamanten zus. ca. 0,80 ct, Arbeit 1. Drittel 20. Jh., 5,1 gøx

Expert: Alessandra Thornton Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

09.11.2018 - 14:00

Dosažená cena: **
EUR 750,-
Vyvolávací cena:

Lagensteinkamee Ring

+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Exkluzivní šperky
Datum: 09.11.2018 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 24.10. - 08.11.2018