Čís. položky 301-418763/0001

Diamantclip zus. ca. 1,70 ct

Diamantclip zus. ca. 1,70 ct - Exkluzivní šperky

Weißgold 585, aufklappbares Collant, Altschliffbrillanten zus. ca. 0,65 ct, Achtkantdiamanten zus. ca. 0,70 ct, drei Diamanten im Baguetteschliff zus. ca. 0,35 ct, 5,5 gøg6

09.11.2018 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-

Diamantclip zus. ca. 1,70 ct

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Exkluzivní šperky
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 09.11.2018 - 14:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 24.10. - 08.11.2018